BIOMASA

Veletrh BIOMASA zaznamenává růst

Veletrh BIOMASA bude v roce 2020 umístěn v pavilonu Z a jeho okolí, většina exponátů se bude týkat energetického využití dřevní hmoty, návštěvníci najdou také zařízení pro využití zemědělské biomasy a vybavení pro bioplynové stanice.

Z vystavovatelů drtičů a štěpkovačů lze jmenovat například firmy Mouder, Biber, Eko Bandit, Karlow Karlshof a.s., kotle pro spalování biomasy vystaví mimo jiné Petrojet, Kovarson, Biomac, Atmos, Dufa kamna nebo Dřevo-Produkt. V oboru vybavení bioplynových stanic najdou návštěvníci na výstavišti firmy EnviTec, agriKomp Bohemia nebo Schaumann. Přihlášky vystavovatelů průběžně přibývají, zájem o veletrh BIOMASA s každým ročníkem narůstá.

S pokračující klimatickou změnou stoupá důležitost získávání energie z obnovitelných zdrojů, mezi které zemědělská a lesnická biomasa patří. K podpoře rozšíření energetického využití biomasy bude směřovat i doprovodný program. Předvádění strojů na zpracování biomasy bude probíhat na expozicích vystavovatelů po celou dobu veletrhu, odborné přednášky a diskuze budou směrovány na dny s nejvyšší odbornou návštěvností. Pro veletrh BIOMASA bude vyhrazeno zvláštní pódium v pavilonu Z a program bude zaměřen na využití všech druhů biomasy s důrazem na zpracování a spalování dřeva.

Připravuje se také exponátová soutěž GRAND PRIX, v níž jsou oceňovány také exponáty vystavovatelů veletrhu BIOMASA. Na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy přijedou také obchodní mise ze zahraničí.

I pro příští rok se připravují výhodné podmínky skupinové návštěvy (autobusové zájezdy), které mají od úterý do čtvrtka a v sobotu snížené vstupné, v pátek pak dokonce vstup zdarma. Pro individuální návštěvníky je nejvýhodnější nákup vstupenky přes web, ta je k dispozici už od začátku října.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...