GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Pět kontinentů, ale nespočet zážitků. Obojí nabídne novinka veletrhů GO a Regiontour 2020

Toužíte vyrazit do Afriky, Austrálie, Ameriky, Asie nebo prokřižovat starou dobrou Evropu? Tak vězte, že chystaný festival 5 kontinentů, který se premiérově odehraje u příležitosti GO a Regiontour vás dopraví, kam si jen budete přát. Zážitky si odnesete už od samotných společností, které se projektu účastní, a také cestovatelů, kteří mají svět projetý křížem krážem. Žluté trabanty Dana Přibáně a jeho parťáků či novináře Tomáše Poláčka, který si třeba prostě přeběhl „jen tak“ Bangladéš, není třeba představovat.

Co si představit pod pojmem festival pěti kontinentů? Jednotliví vystavovatelé vám podrobně popíšou, co kde čekat, na co se připravit. Pavilon P bude intuitivně rozdělen do pěti kontinentů a návštěvníci mohou doslova projít celý svět na jednom místě. A čekají je zážitky.

V expozici Thajska uvidí a zažijí pravé thajské masáže, předvede se jim drsný a přitom krásný thajský box nebo výtvarnice, která ručně maluje vějíře a bambusové deštníčky. Můžete zjistit, jak bude vypadat cestování takzvanými hotelbusy po jižní Americe. Neztrácíte na svých cestách ani minutu, ve speciálním voze se jede i spí.

Velké dobrodružství zažijete při cestě po Transsibiřské magistrále s CK A-Z Tour, do téměř zakázané KLDR vám dveře otevře CK Nomád, můžete procestovat Čínu s China Tours. Specialista Amerika Tours vás kompletně provede nejen po USA. Do Austrálie můžete cestovat s kanceláří Bon Ton, ta vám zprostředkuje i cestu na chystanou Světovou výstavu 2020 v Dubaji. Afrika je doménou Exim Tours či Grand Afrika. Pomyslně se poleze po nepálských horách, popluje k Antarktidě nebo odpočine na dominikánských plážích. Úsměvný pohled na cestování nabídne mimo jiné CK Livingstone, která si v expozici vystaví hradbu z kufrů legendárního cestovatele Miloslava Stingla.

Po evropských destinacích vás provedou všechny zapojené společnosti, momentálně pracují na svém programu u příležitosti cestovatelských veletrhů. Zážitky návštěvníci načerpají i díky řadě cestovatelských besed a přednášek pod hlavičkou ACKČR a AČCKA.

Pokud se chcete již teď naladit na povídání cestovatelských osobností Dana Přibáně, Tomáše Poláčka, horolezce Radka Jaroše, podívejte se na speciální stránku www.zasedmero.cz. Spolu s gurmánem, foodblogerem a hercem Lukášem Hejlíkem jsou tvářemi letošního ročníku a sepsali svoje zásadní příběhy, které je na cestách potkaly, a připojili k nim vševypovídající fotku. To můžete udělat i vy a vyhrát voucher na nákup letenky v hodnotě xxx. Bylo, nebylo, za sedmero horami… Vstupte do cestovní pohádky.

A sladkou (či slanou nebo pálivou) tečkou za pomyslným projetím pěti kontinentů bude poznávání světa chuťovými pohárky. Novinkou letošního ročníku veletrhů je i obří food festival GO to FoodPark, který rozvoní sousední pavilon F.

Foto: archiv cestovních kanceláří a Pixabay.com

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše