Caravaning Brno

Translation is not available.

U Campervans se podíváte na vestavby

Dva modely dodávek s vestavbou německé společnosti KNAUS má v pavilonu P vystavena společnost Campervans CZ. Jde o BOXSTAR a BOXLIFE, oba na podvozku Fiat, vybavené ve standardu vším, co je třeba, včetně solárních panelů pro energetickou soběstačnost.

Mezi jednáními se nám podařilo zpovídat Jakuba Satka, jednatele, prodejce a technika v jedné osobě. „Vestavby jsou v posledních letech nejvíce rostoucí trend, co se týče karavaninku, protože vozidla jsou ideální pro rychlejší přejezdy, parkování ve městech i jízdu horskými průsmyky. Lidé dnes chtějí spíše objevovat krajinu a nebýt dlouho na jednom místě. Není to auto určené k tomu, že přijedete na čtrnáct dní parkovat do kempu, ale můžete s ním projíždět zemi a poznávat ji detailněji,“ vysvětluje hlavní výhody jednatel.

Díky rozměrům a hlavně šířce 2 m nejenže zaparkujete ve městech, ale máte i levnější trajekty. Další velkou výhodou je bezpečnost, protože auto je plechové a odpadá i riziko se zatékáním do starších vozů. „Výhodou je i cena při opravách – tím, že jde o standardní dodávku FIAT, vše je skladem u dealera a stojí to rozumné peníze,“ doplňuje Jakub Satek. Mezi zákazníky jeho firmy jsou často milovníci cestování, ale také sportovci, kteří potřebují věci převážet. Často klienti za vestavbu připojují i vlek. U těchto typů je výhodou, že uvezou 2,5 až 3 tuny. Oba modely se přitom vejdou do kategorie 3,5 t, tedy s nároky na řidičský průkaz B a podle jednatele se za volant často nebojí usednout ženy. „Specializujeme se na dodávky do 6 metrů, a na to, že prodáváme krátce, jsme za letošek prodali 14 aut. Trend je vidět i v půjčovně, kde jsme s pěti auty najeli více jak 550 dní a kolem 15 0000 km,“ uzavírá jednatel společnosti z podhůří Beskyd.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše