International Engineering Fair

Translation is not available.

Francouzská firma SERAPID se zajímá o český trh, v premiéře se představuje na MSV

Společnost SERAPID z francouzské Normandie se pohybuje v oblasti manipulace pětačtyřicet let. Specializuje se na zvedání a přenášení břemen od několika kilogramů do několika set tun, a to horizontálním i vertikálním směrem, přičemž využívá speciální technologii pevných řetězů RCT (Rigid Chain Technology). Díky konstrukci mechanických prvků dokáže být řetěz flexibilní, ohebný a stejně tak pevný jako ocelová tyč.

Tento způsob představuje alternativu k tradičním mechanickým a hydraulickým zvedacím systémům. V různých podobách jej využívají zákazníci nejen ve Francii, ale především v zahraničí, neboť společnost SERAPID se významně orientuje na vývoz (80 %).

Firma se 130 zaměstnanci má v rámci celé skupiny obrat 27 milionů Euro. Vyrábí v závodech ve Francii a ve Spojených státech, pobočky má ve Velké Británii, Německu, USA a Singapuru, obchodní zástupci působí také v Itálii, Mexiku, Číně a Brazílii.

„Protože máme pobočku v Německu, rozhodli jsme se rozšířit naše aktivity i do sousedních zemí. Náš obchodní zástupce Hervé Brebion se zúčastnil loňského strojírenského veletrhu v Brně jako návštěvník a letos tu poprvé máme vlastní stánek, neboť zde vidíme potenciál. Cílíme především na české zákazníky z různých průmyslových odvětví, zjišťujeme jejich potřeby a možnosti,“ říká Sabrina Fell, manažerka pro PR a komunikaci.

Z brněnského výstavního areálu si odnesli zástupci francouzské firmy ještě jeden pozitivní moment. „Na MSV jsem se potkal s některými našimi zákazníky, které znám jen z korespondence nebo telefonu. Takže v Brně jsme měli poprvé možnost seznámit se osobně,“ usmívá se Hervé Brebion.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše