Caravaning Brno

Translation is not available.

Blue Rent se představí v pavilonech P i F. Předvede modely značek Concorde, Pössl a Westfalia

Firma Blue Rent bude mít letos na veletrhu Caravaning Brno hned dvě expozice.

V pavilonu F vystaví luxusní vozy Concorde. Zájemci si tak prohlédnou průřez produkcí od 5t Credapřes CarverCharismu až po vlajkovou loď řady Liner Plus s garáží na Fiat 500. V pavilonu P se pak podíváte na nejoblíbenější modely značky Pössl – 2Win a Roadcamp. Chybět zde nebudou ani nový model Westfalia Columbus nebo zbrusu nové vozy P.L.A. Happy vyvinuté ve spolupráci s mateřským závodem Rapido.

Na veletrh přivezeme také model Concorde Liner Plus 1136 Gmax, jehož základem je výkonný podvozek Mercedes Atego s motorem o výkonu 299 HP a celkové hmotnosti 12 tun. Tento prémiový vůz je určen pro luxusní kempování pro 4 osoby – ve výbavě naleznete vše jako v dobře vybaveném domě včetně myčky nádobí, pračky anebo centrálního vysavače. Zadní ložnice je impozantní, stejně jako oboustranná kuchyně a salon s koženou sedací soupravou. Pro špatné počasí jsou připraveny televize se satelitním příjmem nebo Sounsystemy,“ zve na expozici majitel firmy Filip Guryča.

Více informací o společnosti najdete zde.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše