MOBITEX

Translation is not available.

GRAND PRIX MOBITEX 2020 - soutěž o nejlepší exponáty

Akciová společnost Veletrhy Brno vyhlašuje, v rámci doprovodného programu Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu 2020, již tradiční soutěž o nejlepší exponáty - GRAND PRIX MOBITEX 2020.

Dovolte nám, abychom vás pozvali k účasti a představili to nejdůležitější ze soutěže.

  • Soutěž je určena pro exponáty, které jsou vystaveny na mezinárodním veletrhu MOBITEX 2020.
  • Hodnotitelská komise je složena z předních odborníků v dané oblasti - předsedkyní hodnotitelské komise je PhDr. Dagmar Koudelková.

Časový harmonogram soutěže:

  • uzávěrka přihlášek: 21. 2. 2020
  • hodnocení exponátů proběhne dne 26. 2. 2020 v době od 9.00 hod. do 13.00 hod. v den zahájení veletrhu

 

  • Účast v soutěži vám umožní odlišit se od konkurence a porovnat vaše exponáty s novinkami ostatních firem a prezentovat je návštěvníkům i vystavovatelům.
  • Prestižní ocenění GRAND PRIX MOBITEX 2020 představuje pro oceněné firmy účinný obchodní argument, který efektivně využívají ve svých marketingových a prezentačních materiálech, na internetových stránkách a v předváděcích místnostech.   

Díky vyhlášení výsledků již první den veletrhu mají všichni nominovaní i ocenění účastníci soutěže možnost marketingového využití hned od začátku veletrhu.

Přihláška do soutěže Grand Prix Mobitex 2020

Vážení vystavovatelé, věříme, že Vaše špičkové výrobky a novinky, které připravujete na Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu 2020, budou mezi přihlášenými exponáty této prestižní soutěže.

Kontakt:
Jana Machulová
+420 541 152 129
+420 724 337 464
jmachulova@bvv.cz

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše