MOBITEX

Translation is not available.

Je libo dobrou kávu? I na kávovaru záleží

Znalci a milovníci kávy dobře vědí, že za chutným voňavým šálkem stojí více faktorů. Společnost PETRACO tvrdí, že jedním z nich je kvalitní kávovar. Na veletrhu MOBITEX prezentuje plně automatizované kávovary švýcarské značky JURA, které najdou využití jak v domácnostech, tak ve firmách nebo kavárnách.

„Na veletrhu vystavujeme více než deset let. Letos jsme vybrali nové modely s dotykovým displayem, designově zajímavé kousky anebo nejprodávanější kávovary z naší řady, kdy jde o opravdové bestsellery,“ říká manažer společnosti Petr Štefáček, který se specializuje na profi stroje.

“V této kategorii jsme dovezli náš největší a nejpopulárnější kávovar v cenové třídě 75 tisíc korun. Zvládne na 80 káv denně, takže se ideálně hodí do kanceláří nebo do kaváren,“ dodává manažer. „Pokud chce mít člověk dobrou kávu na stole, musí se o stroj adekvátně starat. Údržba je důležitá,  nutná a prodlužuje životnost kávovaru. Není to úplně levný výrobek  (u našich kávovarů začínáme na 17 000 korunách a u profesionálních kávovarů jdeme s cenou přes 100 tisíc), ale profesionální model, který vyžaduje péči. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se to vyplatí.“

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše