Caravaning Brno

Translation is not available.

KARAVANYPRO na CARAVANING BRNO

Největší, nejhezčí a za nás i nejlepší výstava obytných vozidel, karavanů a příslušenství v České republice – Caravaning Brno se kvapem blíží.

Na brněnském výstavišti se uvidíme již od 7. do 11. listopadu. KARAVANYPRO, stánek P29 najdete v blízkosti doprovodného programu. A co letos přivezeme? Budou věci tradiční i zcela nové. Například:

Dobíjení elektrokol

Elektrokola jsou fenoménem, najdeme je ve výbavě mnoha kempařů. I my jsme si pořídili dvě skládačky, které s námi jely na letošní cestu. Během dvou měsíců jsme na nich najeli přes 400 km. Kola jsme nabíjeli pouze z baterií obytného vozu, vybaveného solárním panelem a boosterem. Za celé ty dva měsíce jsme auto ani jednou nepřipojili k elektrické zásuvce. O zkušenosti se rádi podělíme.

Espresso v karavanu

Máme rádi dobrou kávu. Ačkoliv doma pijeme čerstvě umletou, na cestách používáme Nespesso – ze všech kapslových přístrojů nám chutná nejvíce. Ukážeme Vám, co je třeba k tomu, abyste si mohli i bez elektrické přípojky vychutnat vynikající kávu.

park4night v navigacích Zenec a X-zent

park4night je oblíbená aplikace pro vyhledávání karavanových stáních kdekoliv v Evropě. Může se však stát, že se dostanete do míst, kde nebude kvalitní internetové připojení nebo nebude možné se k internetu připojit z jakéhokoliv jiného důvodu. Pro některé také může být vyhledávání na malém displeji telefonu komplikované. Ukážeme Vám, jak je možné nahrát všechna stání z park4night do navigací Zenec a Xzent – nejčastěji zastoupených navigací v obytných vozech. Najít krásné místo k přenocování bude tak jednoduché.

Internet na cestách

Představíme Vám novinku z produkce Maxview, kterou dosud mohli vidět pouze návštěvníci veletrhů v Duselldorfu a Birminghamu. Jde o všesměrovou 3G/4G anténu díky které získáte perfektní signál pro přístup k internetu i tam, kde malá anténa telefonu již nestačí. Oproti jiným obdobným zařízením umí přijímat také WiFi signál, svá data díky tomu čerpáte jen, když je to nutné. Součástí je WiFi router, který vytvoří Vaši osobní, bezpečnou síť. Netflix, HBO GO, Skylink GO, Spotify a další on-line služby poběží bez sekání a ve vyšší kvalitě.

A mnohé další…

A samozřejmě budou k vidění a vyzkoušení satelitní antény, 12V televizory, solární technika, LiFePO4 baterie, různé možnosti nabíjení baterií, elektronické systémy, zabezpečovací systémy, tažná zařízení, vzduchové pérování a mnohé další.
Přehled námi nejčastěji instalovaných doplňků najdete na našem eshopu: eshop.karavanypro.cz

Tradiční přednáška v rámci doprovodného programu

Oblíbenou Tomášovu prezentaci si v rámci doprovodného programu můžete vyslechnout v neděli v 10:00, tentokrát na téma „Zimní karavaning“, tedy jak se vybavit a co nezapomenout na hory, případně jak karavan zazimovat.

Už se na vás moc těšíme, Tomáš a Zdeněk Brabcovi, KARAVANYPRO.

KARAVANYPRO: profesionální servis, poradenství, instalace a prodej doplňků. Těšíme se na Vás, CARAVANING BRNO 7-10/11/2019, BVV Brno, Hala P, stánek P29.

O vstupenky můžete soutěžit na našem facebooku: https://www.facebook.com/karavanypro/

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše