ProDítě

Translation is not available.

Nový kočárek od Thule si oblíbíte vy i vaše děti

Thule Spring – letošní novinka švédské firmy Thule. Lehký a kompaktní kočárek, který vám umožní objevovat svět spolu s dítětem.

Je vyroben pro pohyb. Po celou dobu, kdy se dostanete ven ze dveří, projíždíte úzkými městskými ulicemi, nakupujete potraviny nebo se setkáváte s přáteli. Nechte své dítě chvíli se vozit a chvíli chodit vedle kočárku, abyste si co nejlépe užili společný den. Díky opěrce nohou a polohovacímu sedátku se Thule Spring přizpůsobí potřebám vašeho dítěte od rána až do večera.

Navrženo pro každodenní městské aktivity. Skvělá jízda pro dítě a praktický společník pro společná městská dobrodružství. Velice snadné skládání jednou rukou vám usnadní život. Při nošení dítěte v jedné ruce zvládnete složit kočárek pomocí ruky druhé. Složený Thule Spring zabere minimum místa pro skladování a převážení.

Přijďte si vyzkoušet Thule Spring a další kočárky, multifunkční sportovní vozíky
a dětské cyklosedačky na náš stánek č. 43 na veletrhu ProDítě ve dnech 5.–8. března na brněnské výstaviště.

Těšíme se na vás!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše