Caravaning Brno

Translation is not available.

Program na stánku Žena v autě.cz

Stánek Žena v autě.cz na Caravaningu bude věnován bezpečnosti a kráse. Na našem stánku si budete moci názorně prověřit zásady bezpečné jízdy formou soutěže. Pro návštěvnice jsme připravili zajímavé workshopy.

Ve vystaveném modelu KIA ProCeed, atraktivním prostorném vozu se sexy karoserií shooting brake, se budeme věnovat pravidlům správného uchycení dětských autosedaček od BabyDirekt.eu. Na Caravaningu, který probíhá paralelně s veletrhem ForLife, jsme také zařadili workshop Strolleringu® o outdoorovém cvičení s kočárkem pro maminky s dětmi. Budete se moci u nás také seznámit s nejnovějšími trendy v líčení a nechat se nalíčit od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay.

Svou premiéru si zde odbude také naše nová anketa o nejlepší auto očima žen – Auto mého srdce 2020. Ve speciální úpravě rodinného MPV Peugeot Rifter s originální nástavbou s návštěvnicemi názorně probereme také bezpečné cestování s rodinnými mazlíčky s ukázkami od SpokojenyPes.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše