Caravaning Brno

Translation is not available.

Rekordní ročník veletrhu Caravaning Brno byl úspěšný

Od 9. do 12. listopadu se na brněnském výstavišti konal rekordní ročník veletrhu karavanů a obytných vozů Caravaning Brno.

Návštěvníci si mohli vybírat ze stovek modelů více než 50 značek karavanů a obytných vozů na rekordní výstavní ploše přes 15.000 metrů čtverečních. Veletrh nově obsadil nejenom tradiční pavilon P, ale také sousední pavilon F.

V nabídce veletrhu nechybělo ani příslušenství a potřeby pro kempování. Nabídku vystavovatelů veletrhu Caravaning Brno a souběžně konané akce zhlédlo přes 48.000 návštěvníků.

Vystavovatelé přivezli představit jak novinky pro nadcházející sezonu, tak i tradiční oblíbené modely v široké škále provedení - od úsporných variant až po ty nejluxusnější.

Nabídku veletrhu doplnil lákavý doprovodný program, který přinesl jak technické přednášky, tak i atraktivní zážitky z cest po celém světě. Návštěvníky bylo hojně využíváno bezplatné odborné poradenství nejenom pro začínající, ale i pro zkušené karavanisty. Zajímavou novinkou byly také testovací jízdy v karavanu.

Řekli o veletrhu:

Caravan Plus, Jana Drsová

V letošním roce jsme se účastnili veletrhu Caravaning Brno poprvé, naším cílem bylo představit naše produkty nejenom českým zákazníkům, ale také návštěvníkům ze Slovenska. Těch přijelo opravdu hodně, nejenom tradičních, ale také zcela nových, kteří na veletrh přijeli poprvé. Právě z této země nám narůstá počet zájemců o servis. 

Caravan Metropol, Heinrich Vik

Naše firma je na veletrhu v Brně vždy spokojeni. V letošním roce jsme nově v pavilonu F, mohli jsme tak zvětšit výstavní plochu a dovézt více modelů. Na veletrhu jsme uzavřeli hodně objednávek, další jsou v jednání.

MotorCom, Jaroslav Vavera

Veletrh byl jedním slovem super, myslím, že velmi prospělo otevření další haly. Je zde tak větší prostor pro více modelů.

Kempovanie.eu, Veronika Makónyová

Patříme k veletržním nováčkům a jsme příjemně překvapeni zájmem o naše produkty, který byl po celou dobu konání veletrhu opravdu velký.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše