ProDítě

Translation is not available.

Společnost Babypoint letos slaví 25 let na trhu a odměňuje návštěvníky veletrhu ProDítě

Čtvrtstoletí na trhu si zaslouží pořádnou oslavu! U příležitosti výročí věnovala firma Babypoint do soutěží veletrhu ProDítě 25 cen! Na co se můžete těšit?

Přední český výrobce a dovozce dětského zboží společnost Babypoint byla založena v roce 1995, kdy se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět kočárky, cestovní postýlky, kolébky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint se společnost podílí na vývoji moderních kočárků značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. V roce 2011 firma rozšířila nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids). V roce 2014 byla do sortimentu zařazena luxusní německá značka Lässig s nabídkou stylových a praktických kabelek, tašek, batůžků, brašen a dalších doplňků různého designu pro děti a dospělé. Dále upozorněme na prémiové dětské fusaky norské značky Voksi, v ČR šité funkční hřejivé doplňky značky Little Angel®Ÿ nebo nafukovací kruh pro kojence a batolata značky Baby Ring. V roce 2015 přibyly stylové autosedačky, kočárky, židličky, postýlky či lehátka JOIE z Velké Británie, od roku 2016 nabízíme sortiment holandské značky Nuna i ekologické plenky, podložky a ubrousky značky MonPeri. V roce 2018 přibyla do nabídky také britská značka yoomi, která se specializuje na kompletní sortiment pro krmení miminek. Zatím poslední novinkou v portfoliu společnosti Babypoint je americká značka Graco s kompletní dětskou nabídkou od autosedaček, přes kočárky, židličky, postýlky až po lehátka.

Novinky představí tato firma na veletrhu ProDítě 2020.

A toto jsou ceny, o které můžete soutěžit na veletrhu ProDítě, nebo v rádiích Petrov a HIT:

  • 1 x autosedačka (61–105 cm) iZi Turn i-Size, BeSafe
  • 1 x sportovní kočárek X-Go, X-lander
  • 1 x hnízdečko Baby Nest Premium, Voksi
  • 1 x jídelní židlička Mimzy 2in1, Joie
  • 1 x taška/batoh na rukojeť kočárku Casual All-a-round Bag, Lässig
  • 1 x taška na rukojeť kočárku Casual Messenger Bag, Lässig
  • 4 x dětská taštička na hygienu Mini Washbag Little Monsters, Lässig
  • 15 x dudlík Pacifier, Voksi

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše