International Engineering Fair

Translation is not available.

Pfeiffer Vacuum, technologický lídr ve využití vakua

Mezi společnosti, které na brněnský Mezinárodní strojírenský veletrh zamířily pošedesáté a je jim věnovaná část ve výstavě 100RIES, patří Pfeiffer Vacuum. Jde o společnost výjimečnou především svou inovativností, špičkovou technologií, spolehlivými produkty a prvotřídním servisem. Vysoké standardy ve vakuové technologii na trhu nastavuje již více než 125 let.

Před více než 50 lety byl významným milníkem její vynález turbomolekulární vývěvy. Jednalo se o první bezolejovou vývěvu dosahující ultravysokého vakua a její široké využití spustilo lavinu revolučních možností v hi-tech průmyslu.

Letošní expozici společnosti Pfeiffer Vacuum najdete v pavilonu Z (stánek 123)

Vakuové komponenty používané pro výrobu čipů, LED panelů nebo speciálních materiálů lze nalézt například v polovodičovém průmyslu. Dá se také říci, že je v různých oblastech velmi běžné i průmyslové využití čerpacích stanic/stojanů. Kromě toho jsou vakuovými systémy vybaveny i analytické přístroje, jako jsou například hmotnostní spektrometry nebo elektronové mikroskopy. V neposlední řadě je třeba zmínit také výzkum a vývoj spolu s akademickým sektorem – v těchto odvětvích je možné systémy společnosti Pfeiffer Vacuum nalézt například v CERN, Národní laboratoři Los Alamos, v ústavu JINR Dubna, LIGO Labs a v mnoha dalších významných výzkumných institucích.

Virtuální prohlídka 100RIES

Výrobní závody společnosti Pfeiffer Vacuum se nacházejí v Německu, Francii, Jižní Koreji, Rumunsku, ve Spojených státech a Vietnamu. Celá společnost zaměstnává 2 900 lidí ve více než 20 pobočkách po celém světě.

Díky svému rozsáhlému know-how je společnost Pfeiffer Vacuum nadále technologickým lídrem i lídrem trhu v této oblasti. V roce 2017 skupina významně rozšířila své produktové portfolio díky akvizici společností Nor-Cal Products, ATC a DREEBIT. Nabídka výrobků a služeb dnes sahá od vakuových vývěv přes měřicí a analytická zařízení až po testování netěsností a řešení v oblasti technologie iontového paprsku. V nabídce Pfeiffer Vacuum naleznete také příruby, ventily, vakuové komponenty a komory, stejně jako na zakázku vyrobené komponenty nebo celé vakuové systémy. Nejen široké portfolio, ale i jeho vysoká kvalita jsou pro společnost klíčové. Právě ta je motivací společnosti Pfeiffer Vacuum své výrobky nepřetržitě zlepšovat na základě úzké spolupráce se svými zákazníky.


Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše