International Engineering Fair

Translation is not available.

Nabitý doprovodný program a rozšířené prohlídky MSV Tour

MSV není jen o vystavovatelích, každoročně se stává také největším pětidenním konferenčním centrem s průmyslovým zaměřením nejen v České republice. Doprovodný program pro letošní rok ještě není kompletní, ale už dnes je jisté, že se uskuteční některé velmi zajímavé akce. Hned v pondělí to bude Sněm Svazu průmyslu a dopravy ČR - klíčové diskusní setkání představitelů vlády s podnikatelskou sférou, dále začne dvoudenní B2B projekt Kontakt-Kontrakt a uskuteční se také Česko-čínské obchodní fórum. V úterý 2. října se vedle Slovenského národního dne chystá třeba Business den Ruské federace, Meeting Point Czech Trade a diskusní Fórum průmyslu a vysokých škol. Další obchodní fórum bude jednat o spolupráci s Indií a tradiční konference Energie pro budoucnost se zaměří na energetickou efektivitu v průmyslové sféře. Středa patří mj. konferenci Vize v automatizaci, Business dnu Běloruska a konferencím o obchodní spolupráci s Ukrajinou a Koreou.

Návštěvníkům se nabízí také jedinečná příležitost, jak si bez starostí a plánování užít veletrh a vidět z něj to nejzajímavější. Po úspěšné loňské premiéře se opět chystá projekt MSV Tour- organizované prohlídky vybraných vystavovatelů podle klíčových témat. Navíc se rozšíří počet tras a k loňským tématům Průmysl 4.0, robotizace a automatizace přibude bezpečnost v průmyslu, údržbě i diagnostice a snižování energetické náročnosti. Prohlídky stánků vybraných vystavovatelů se uskuteční dvakrát denně, budou komentované a doplněné krátkými přednáškami na aktuální témata. Program je zdarma a zájemcům stačí zaregistrovat se u organizátora MSV Tour - vydavatelství Trade Media International.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše