International Engineering Fair

Translation is not available.

SA Trade nabízí na obráběcí stroje tříletou záruku, v expozici lze vidět historický soustruh s pohonem koženými řemeny

Společnost SA Trade s.r.o. se orientuje na prodej elektrického ručního nářadí, obráběcích strojů, zahradní techniky a příslušenství. Na MSV se prezentuje v pavilonu P. Společnost nabízí nejrozsáhlejší dodávkový program elektrického ručního nářadí, stacionárních strojů, strojů k obrábění kovů i dřeva, zařízení a strojů do zahrady a pro domácnost. V expozici je umístěna zajímavost, historický soustruh z roku 1906, poháněný koženými řemeny, u něhož se každý strojař rád zastaví.

„Na trhu fungujeme už 22 let a prodáváme obráběcí stroje značky Proma, například frézky, soustruhy, ale i vybavení do dílen. Úspěšně působíme ve školství, kam také tyto obráběcí stroje dodáváme. Patříme i k exkluzivním dodavatelům renomovaných celosvětově uznávaných značek, které úspěšně zastupujeme již několik let. Sortiment zboží je stále rozšiřován s ohledem na aktuální potřebu trhu. Při prodeji nabízíme nadstandardní záruku na obráběcí stroje, a to po dobu tří let, což zatím v oboru nikdo neposkytuje,“ řekl jednatel společnosti  SA Trade Leoš Sehnal.

Optimální poměr ceny a výkonu spolu s vysokou jakostí předurčuje naše stroje a nářadí nejen do domácích či řemeslnických dílen, ale i pro celou řadu profesionálních uživatelů – pro úseky opravárenství a údržby podniků, pro kovoobráběcí a dřevoobráběcí provozy. Vzhledem k rozmanitosti a obsáhlosti dodávaného sortimentu je firma schopna pokrýt potřeby svých zákazníků, jak při dovybavení stávajících provozů, tak při zařizování zcela nových dílen. Dále nabízí investiční dodávky strojního parku nejen do výrobních celků ale i do školských a učňovských zařízení. V oblasti služeb poskytuje firma kvalitní poradenské služby a záruční a pozáruční servis a rovněž instalace strojů a odborné zaškolení.

V expozici je vystaven mimo jiné univerzální soustruh s digitálním odměřováním SPF 1000PH, který patří k nejprodávanějším výrobkům. „Zákazníkům jej dodáváme i s bohatým příslušenstvím. Zajímavostí tohoto zařízení je vřeteno s dvouřadým kuličkovým předepjatým ložiskem i zadní nožová hlava, která umožňuje poloautomatické obrábění. Průchod vřetene činí 80 mm, příkon stroje činí 5,5 kW/400V a hmotnost 2750 kg. Rozměry stroje jsou: délka 2310x1000x1255 mm,“ konstatoval Sehnal.

K dalším žádaným strojům patří univerzální frézka vybavená rychloposuvem v osách X,Y a Z. Vyznačuje se tuhou konstrukcí a je na ní možno opracovávat obrobky, které dosahují hmotnost až 380 kg. Je vybavena digitálním odměřováním a hodí se pro průmyslové podniky. Do portfolia firmy SA Trade patří i například truhlářské frézky, které jsou určeny pro opracování měkkého i tvrdého dřeva. Vhodné jsou pro malosériovou i střední sériovou výrobu. Konstruktéři je vybavily robustním litinovým stolem. Vysokootáčkové vřeteno o průmyěru 30 mm je uloženo v bezúdržbových ložiscích, která zaručují optimální chod.

Dodávaný sotriment prezentuje širokou škálu renomovaných značek, jako jsou: PROMA, FERM, WORX PROFESSIONAL, WORX GARDEN, TELWIN, COMPRECISE a DIY. Sortiment je určen širokému okruhu zákazníků, počínaje náročnými uživateli v třídě PROFI, dále pak uživateli, kteří ocení kvalitní výrobky v dostupné cenové hladině v třídě SEMI-PROFI a konče uživateli pro široké domácí využití v třídě HOBBY. Při nákupu zboží zákazník ocení u řady výrobků prodlouženou záruční lhůtu. Nabídka je dostupná pro každého. Jakýkoliv výrobek lze zakoupit v rozsáhlé síti autorizovaných prodejců, případně v e-shopu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše